Başkanın Mesajı

Ana Sayfa / Başkanın Mesajı
Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı


Çok kıymetli dostlarım,

Temelleri 1974 yılında babamız İdris Korkmaz tarafından atılan Korkmaz Yapı Grubumuzun 2019 yılı itibariyle 45. yılına ulaşmasının haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Bu uzun ve tempolu sürecin bizi getirdiği noktada özellikle NG Kütahya Seramik ailesi ile başladığımız iş ortaklığımızda da 30.yılımıza girmiş bulunmaktayız. Bu yıl gerçekleşen Yükselen Değerler buluşmasında NG Kütahya Seramik yönetim kurulu başkanı Sn. Erkan GÜRAL'dan aldığımız 30. yıl plaketi ayrıca bizlere büyük motivasyon sağladı.

Bizler 2018 yılında nasıl ki ülke ekonomimize inancımız ile yatırımlarımızı sürdürdüysek, 2019 yılında da aynı özveriyi göstermiş olacağız. Kısa zaman önce yatırımını tamamlayarak hayata geçirdiğimiz yeni şubemiz EkoPlus konsepti ile hizmete başladı. Başta NG Kütahya Seramik olmak üzere, İsvea, Ece Banyo, Orka Banyo, Newarc ve Aquanil markalarımızın bir çok fırsat ve kampanya ürününü bu mağazamızda müşterilerimize sunuyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Bu süreçte bayiliğini sürdürdüğümüz birçok markanın nitelikli Plus Konsept ürünlerini bir arada sunduğumuz Merkez Plazamızda da yenilenme sürecine başlamış bulunuyoruz. Öncelikle mağazamıza kazandırdığımız yeni İsvea ve Grohe standları ile birlikte, birçok NG Kütahya Seramik ürününün sergileneceği yeni teşhir alanlarımız kısa zamanda tamamlanmak üzeredir. Tüm teşhirlerimizde en iyi ürünlere yer vermeye gayret göstererek 2019 satış kolleksiyonumuzu müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. 

Hizmet noktasında da kusursuz müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına yönetim sistemleri ile teknoloji alanında da yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Başta İnternet sitemizin yenilemesi olmak üzere, satıştan lojistiğe her alanda işleyişimize hız kazandıracak yeni yazılımlarımız ile tablet uygulamalarımızı da 2019 yılında devreye alıyoruz. 

Bununla birlikte ihracaat departmanımız yurtdışı lokasyonlarda Türk malı ürünlerimizin pazarlaması ve teslimatı hususunda gayretli çalışmalarını sürdürüyor. Almanya, Avusturya,Katar, Arabistan,Irak,Mozambik Cumhuriyeti gibi birçok ülkede gerçekleştirdiğimiz anlaşmalar ile ülkemize döviz girdisi sağlamanın da haklı gururunu yaşıyoruz. 2019 yılında ülkemiz için bu alanda çalışmalarımıza da ara vermeden devam edeceğiz. 

Özetle biz Korkmaz Yapı Grubu ailesi olarak bu ülkeye ve güçlü ekonomimize inancımızı her daim en yüksek seviyede tutuyor, üzerimize düşen görev gereği daha çok çalışmaya ve değer oluşturmaya söz veriyoruz... 


2019 yılının tüm güzellikleri sizlere sunması dileği ile...

Gökhan Korkmaz
İnşaat Yüksek Mühendisi
Korkmaz Yapı Grubu - Yönetim Kurulu Başkanı